Громадська організація "Лелеки"
Новини

Відзначення Дня захисника України разом зі студентами

Трояни
Відзначення Дня захисника України разом зі студентами

17 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті на Факультеті Машинобудування та транспорту проходило відзначення Дня захисника України, Українського Козацтва, Покрови присвятої Богородиці та День заснування УПА. У заході брали участь студенти 1-3 курсів, заступник декана з виховної роботи Семичаснова Н. С. та заступник завідувача кафедри з виховної роботи Міськов В. П. (ГО Лелеки).

Під час відзначення студенти та присутні читали вірші та згадували студентське та військове життя загиблих воїнів АТО, які навчались у ВНТУ:

20-річний айдарівець Володимир Муха, який навчався на другому курсі денного відділення факультету електроенергетики та електромеханіки. Він загинув в боях під Луганськом в липні 2014 року.
25-річний Роман Мельничук, доброволець батальйону «Донбас», загинув під Дебальцево у лютому 2015 року. Раніше навчався на машинобудівельному факультеті.
Випускник ВНТУ теж машинобудівельного факультету 26-річний Юрій Бабков, солдат 128 окремої гірсько-піхотної бригади, загинув у липні 2015 року на Луганщині.

Міськов Вадим виступив з промовою, в якій акцентував особливу увагу на необхідності кожному студенту, в такий важкий для держави час, навчатись, отримувати нові навички і вміння, що сприятиме укріпленню обороноздатності в середині країни і підняття духу і волі до перемоги.

На відзначення був запрошений заступник голови  координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді при Вінницькій ОДА - Мельничук Андрій (ГО ВПК «Айдар»). Він привітав студентів та викладацький колектив зі святом і виступив з презентацією про нинішній стан, напрямки та заходи, що проводяться сьогодні згідно програми національно-патріотичного виховання у Вінницькій області та розповів про саме свято.

Кількість переглядів: