Громадська організація "Лелеки"
Новини

Тепла зустріч на Козятинщині

Трояни
Тепла зустріч на Козятинщині

25 жовтня в рамках національно-патріотичного виховання (НПВ) в школах с. Перемога та смт. Махнівка було проведено просвітницький захід, на якому виступили з доповідями, випускник Переможнянської ЗНВК І - ІІІ ступенів "Школа-дитячий садок", к.т.н., старший викладач Вінницького національного технічного університету Міськов Вадим (ГО Лелеки), тема доповіді «Вплив середовища на світогляд людини», де розповідалось про основні етапи формування особистості та шляхи протидії маніпуляції в сучасних умовах і на власному прикладі мотивував молодь долучатись до заходів НПВ  та виступив заступник голови  координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Андрій Мельничук, який розповів про основні поняття, напрямки, задачі та нинішній стан НПВ у Вінницькій області.

По завершенню доповідей з майстер-класом та показовими виступами провели захід військовослужбовці Вінницького зонального відділу, Військової служби правопорядку де розповідались ази і техніка безпека поводження зі зброєю та демонструвався захист та амуніція військовослужбовців.

Під час заходів було присутні близько100 учні з двох шкіл, які уважно слухали лекції, задавали цікаві питання, розбирали і збирали зброю, фотографувались і обмінювались контактами. Загалом захід пройшов успішно з дружніми загальними фото та запрошенням й надалі проводити подібні заходи в їхніх школах.

Висловлюємо вдячність вчителю предмету «Захист Вітчизни» Міськову Петру Івановичу Переможнянської ЗНВК І - ІІІ ступенів "Школа-дитячий садок" за ініціативу провести подібний захід та особливу вдячність за організацію і теплу зустріч директору Переможнянської ЗНВК І - ІІІ ступенів "Школа-дитячий садок" Коломійчук Ірині Іванівні та директору Махнівської СЗШ І-ІІІ ступенів Науменку Олександру Віталійовичу.

Фото по темі
Кількість переглядів: