Громадська організація "Лелеки"
Новини

Екскурсія присвячена 400-річчю Івана Богуна

Трояни
Екскурсія присвячена 400-річчю Івана Богуна

Громадська організація «Лелеки», за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики  Вінницької ОДА, організовує екскурсію 7-8 липня 2018 до с.Комань,  Новгород-Сіверського району, Чернігівської області до місця загибелі Івана Богуна(1618-1664).
Делегація молоді з Вінницької області відвідає історико-культурні місця Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської областей.
Екскурсія відбудеться в рамках виконання Вінницької обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та  молоді 2017-2020.

Деталі згодом...

Захід відбувається в рамках громадянської кампанії по встановленню пам’ятника видатному полководцю і державному діячу української нації, наказному гетьману, полковнику Вінницькому-Кальницькому Івану Богуну у м.Вінниці, яку майже рік тому розпочала ГО «Лелеки» разом з громадськими діячами(http://leleky.troyany.com/news/pamyatnyku-ivanu-bogunu-u-vinnyci-buty)

Офіційна сторінка  кампанії по встановленю за посиланням у соц.мережі Facebook:  Збудуємо перший у світі пам'ятник Івану Богуну

Кількість переглядів:

Коментарі

Додати новий коментар