Громадська організація "Лелеки"
Про нас

Про нас

ГО "ЛЕЛЕКИ" зареєстрована в січні 2017 року.

Організацію, створено колективом однодумців, з метою захисту прав і свобод, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та задоволення інших потреб в установленому законом порядку. За основу взято Указ Президента України №580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки».

ГО "ЛЕЛЕКИ" об’єднали зусилля разом з громадськими організаціями подібного спрямування, а саме з ГО «Терен», ГО «Рось», ГО «Кремінь», ГО «Тейваз» та ГО «Військово-патріотичний центр "Захист Вітчизни"», та започаткували акцію "Всеукраїнський національно-патріотичного марафон", який стартував з міста Вінниці 16 листопада 2016 року » з метою втілення в життя Указу Президента України № 580/2015 від 13 жовтня 2015 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки». До нього мають змогу приєднатися всі бажаючі. Це не політизований рух молоді, що втілює в життя державну програму та згуртовує однодумців, для побудови світлого майбутнього та створення нормальних умов життя.

Подорожуючи по містах та селах Вінниччини знайомимо молодь з минулим українського народу, його досягненнями та успіхами. На власному прикладі демонструємо переваги здорового способу життя. Організовуємо спортивні секції, туристичні походи, змагання, виступи художньої самодіяльності та організовуємо дозвілля. Знайомимо з видатними людьми, учасниками Другої Світової війни та АТО. Прививаємо любов і бережливість до природи, ознайомлюючи з основами екологічної науки.
Ознайомлюємо з основами здорового способу життя та розвитку резервних можливостей людського організму. На власному досвіді демонструючи його переваги.
ГО "ЛЕЛЕКИ" розташована у Вінниці і зона його впливу розповсюджується, згідно розподілу між учасниками "Всеукраїнського марафону", на  Іллінецький, Гайсинський, Липовецький, Немирівкий, Оратівський, Тульчинський райони.
Відповідно до рішення комісії Вінницької Обласної цільової соціальної програми національно-патріотчиного виховання на 2017 — 2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної Ради 7 скликання від 2016 року  ГО "ЛЕЛЕКИ" включено до Вінницької обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Ця комісія представила гарний проект національно-патріотичного виховання, який Микола Ляхович з Мінмолодьспорту України рекомендує брати за основу при розробці таких програм в інших областях. Вінницька обласна рада, що відбулася 20 грудня 2016 року, включила учасників Всеукраїнського марафону (в їх числіГО "ЛЕЛЕКИ") до програми патріотичного виховання молоді на 2017-2020 роки.(додаток4, пункт 1.1)